Stříbrné pásmo pro Klavírní duo!

Minulý týden se konala celostátní přehlídka ,,Svitavské komoření“. Své želízko v ohni měli také klavíristé a to klavírní duo A+A. Alžbětka Němečková a Anežka Budilová získaly Čestné uznání. Ze soutěže si odvezly také mnoho zážitků, cenných zkušeností a motivaci do dalšího společného hraní. Gratulujeme! Za přípravu děkujeme paní učitelce Zdeňce Hájkové.